O paszach

 

ENERGYS ® HOBBY to kompletna linia pasz, które przeznaczone są dla zwierząt hodowanych w domowych - hobbystycznych warunkach. Można je stosować w przypadku zwierząt hodowanych na podwórkach, ogródkach na własny użytek i dla własnej przyjemności. Pasze ENERGYS ® HOBBY wyrabiane są ze składników wysokiej jakości i zawierają wszystkie składniki odżywcze niezbędne dla prawidłowego rozwoju i dobrego stanu zdrowia Twoich ZWIERZĄT.

 

 

Historia firmy Energys ®

Energys ® - pasze dla koni - są produkowane od 2002 roku, kiedy na rynek zostały wprowadzone pierwsze 3 rodzaje granul wyrabianych w Běstovicach przy Chocni. Popularność tej paszy szybko rosła, co spowodowało poszerzenie asortymentu o kolejne 3 rodzaje granul i surowców dopełniających dzienną dawkę wartości odżywczych (pulpa buraczana). Pasze Energys ® przyciągnęły uwagę ekspertów i w roku 2008 na wystawie w Lysej nad Labem zostały nagrodzone "Złotym koniem" za najlepszy krajowy produkt dla koni.

 

Farmarik firma Bolex, s.r.o. jest ich dystrybutorem na Słowacji.

 

Producentem pasz ENERGYS® jest firma De Heus a.s. 

 

De Heus jest międzynarodową firmą rodzinną, która produkuje wysokiej jakości pasze, premiksy, koncentraty dla zwierząt. Całkowita produkcja wynosi 3,2 miliona ton rocznie i obejmuje 10 krajów na 3 kontynentach. Produkty De Heus używane są w ponad 35 krajach na całym świecie. Główna siedziba firmy - Centralne Laboratorium Badawcze mieści się w Ede-Wageningene w Holandii. Firma De Heus zatrudnia ponad 1700 ludzi, którzy kierują się mottem "WSPÓLNIE DLA lepszych wyników". 

W Czechach główna siedziba firmy znajduje się w Marefach przy Bučovicach, gdzie jest największa wytwórnia mieszanek paszowych w Czechach i na Słowacji z produkcją około 100 000 ton pasz rocznie. Kolejny zakład firmy DeHeus znajduje się w Běstovicach przy Chocni, gdzie produkowane są główne mieszanki paszowe, premiksy, suplementy mineralne dla bydła i koni.

Strona korzysta z plików cookies. More info