Farmarik.pl - opłaty pocztowe

Akceptujemy płatności przelewem bankowym, płatności online oraz płatności przy odbiorze zamówienia (za pobraniem). W przypadku towaru wyrabianego na zamówienie, wymagana jest płatność z góry. Towar można odebrać również osobiście pod adresem:

 

Farmárik, s.r.o., Bolešov 448, 018 53 Bolešov

 

Towar wysłany jest Kupującemu za pośrednictwem firmy kurierskiej. W przypadku towaru wyrabianego na zamówienie i bardziej złożonych urządzeń, wymagana jest płatność z góry. W tym przypadku, cena i sposób dostawy uzgadniane są indywidualnie. Za doręczenie zamówionego towaru firmą kurierską poza granice SR, Sprzedawca nalicza koszty dostawy w wysokości:

20 zł z VAT- paczka do 50 kg
W przypadku paczek nad 50 kg, cena ustalana jest indywidualnie.

Opłata za płatność przy odbiorze: 3,00 zł z VAT.Przy osobistym odbiorze w siedzibie firmy akceptowane są wyłącznie płatności w gotówce (karty płatnicze nie są akceptowane).

 

W przypadku większych maszyn i urządzeń strona internetowa www.farmarik.pl stanowi jedynie prezentację towaru. Na każde urządzenie przygotowujemy umowę kupna sprzedaży, w której będą uzgodnione wszystkie szczegóły, łącznie ze sposobem i ceną dostawy.

 

ciara

  

Farmárik, s.r.o., Bolešov 448, 018 53 Bolešov

sales@farmarik.pl 

Tel. +48 604 662 314 (kontakt w języku polskim 8:30 - 9:30)

Tel: +421 948 122 561 (kontakt w języku słowackim 7:30 - 15:30)

 

ciara

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Strona korzysta z plików cookies. More info