Jak do nas dojechać

Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Bolešov na Slowacji, około 4km od zjazdu (Nemšová -Dubnica nad Váhom) na D1.

 

 

Droga po E50 z Brna:


Z Brna po drodze 1 klasy w kierunku Uherské Hradiště, Uhorský Brod przez przejście graniczne Starý Hrozenkov/Drietoma. Po około 10 km zjedź na autostradę D1 w kierunku Žilina. Na autostradzie zjedź na Exite (Nemšová - Dubnica nad Váhom). Zaraz po zjeździe z autostrady skręć w lewo. Po około 1000m dojedziesz do ronda, gdzie zjedziesz na prawo ( kierunek - Lednické Rovné, Puchov). Następnie przejeżdżając przez miejscowość Borčice dojedziesz do miejscowości Bolešov.

 

Droga po D1 z Bratysławy:

 

Z Bratysławy po autostradzie E75, w kierunku na Žilinu. Zjedź na Exite (Nemšová - Dubnica nad Váhom). Od razu po zjeździe z autostrady skręć w lewo. Po około 1000m dojedziesz do ronda, gdzie zjedziesz na prawo (kierunek – Lednické Rovné, Puchov). Następnie przejeżdżając przez miejscowość Borčice dojedziesz do miejscowości Bolešov.

 

Droga po D1 z Žiliny:


Z Žiliny po autostradzie E75, w kierunku do Bratysławy. Zjedź na Exit (Nemšová - Dubnica nad Váhom). Od razu po zjeździe z autostrady skręć w prawo. Po około 1000m dojedziesz do ronda, gdzie zjedziesz na prawo (kierunek – Lednické Rovné, Púchov). Następnie przejeżdżając przez miejscowość Borčice dojedziesz do miejscowości Bolešov.

 

Jak nas znaleźć w miejscowości Bolešov ?


Po wjeździe do miejscowości Bolešov jedź prosto aż zobaczysz po prawej stronie drogi budynek Slovenskej Pošty. Na jej wysokości skręć w lewo w boczną ulicę. Jedź prosto około 300m aż dojeziesz do końca ulicy. Następnie skręć w lewo a po około 30m skręć w prawo. Po kolejnych 200m skręć ponownie w prawo. Po lewej stronie znajduje się siedziba naszej firmy (2 budynek po lewej stronie).
 


 

 

ciara

  

Farmárik, s.r.o., Bolešov 448, 018 53 Bolešov

sales@farmarik.pl 

Tel. +48 604 662 314 (kontakt w języku polskim 8:30 - 9:30)

Tel: +421 948 122 561 (kontakt w języku słowackim 7:30 - 15:30)

 

ciara

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Strona korzysta z plików cookies. More info