Gdzie zacząć


Przyjrzyjmy się wspólnie procesowi domowej produkcji soku jabłkowego, który składa się z dwóch procesów: rozdrabniania jabłek i mechanicznego wyciskania.

 

Oferujemy cały rząd rozdrabniaczy do owoców i pras do różnej wielkości produkcji. Abyśmy pomogli wybrać Tobie ten właściwy rozdrabniacz i prasę, konieczne jest odpowiedzieć na pytania:

 

Ile jabłek mam dostępnych ? 

 

Plony zmieniają się z roku na rok. Średnie drzewo może zrodzić 50 kg a duże drzewo (ten rodzaj drzew, pod którym można przejść) może zrodzić nawet do 250 kg jabłek. Bez względu na ilość jabłek z własnych drzew, prawdopodobne jest, że nawet w biedniejszych latach będzie dostatecznie dużo jabłek dostępnych za darmo od przyjaciół i sąsiadów. 

 

Ile soku uzyskam z moich jabłek ?

 

Jabłka dają 50 % albo więcej soku. Orientacyjnie z 10 kg jabłek otrzymasz 5 l soku.

 

Ile soku chcę wytworzyć ?

 

Nie lekceważ ilości soku, który może być spożytkowany przez dorosłych i dzieci. Sok może być zamrożony albo pasteryzowany w celu długotrwałego składowania albo można wyrobić z niego cydr - delikatnie sfermentowany napój, jak młode wino.

 

Ile to będzie kosztowało ?

 

Urządzenia dostarczane przez naszą firmę są wysokiej jakości, mają długą żywotność i stanowią długoterminową inwestycję. Jeśli masz ograniczone fundusze, lepiej jest kupić na początku największa prasę, na którą możesz sobie pozwolić (ta w przyszłości okresli limit produkcji soku) z odłożeniem zakupu rozdrabniacza na późniejszy termin. Mimo, że rozdrabnianie jabłek jest niezbędną częścią procesu produkcji soku, można to zrobić ręcznie za pomocą tłuczka. Rozważ wspólny zakup sprzętu wraz z przyjaciółmi i sąsiadami. Wyciskanie soku jest idealną okazją do tworzenia społeczności.

 

Tu znajdziesz ofertę naszych zestawów startowych.

 

W celu kontynuowania kliknij na Przygotowanie owoców.

 

ciara

  

Farmárik, s.r.o., Bolešov 448, 018 53 Bolešov

sales@farmarik.pl 

Tel. +48 604 662 314 (kontakt w języku polskim 8:30 - 9:30)

Tel: +421 948 122 561 (kontakt w języku słowackim 7:30 - 15:30)

 

ciara

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Strona korzysta z plików cookies. More info