O firmie

O nas

Farmárik, s.r.o. to odnosząca sukcesy firma słowacka. Została założona w 2007 roku. Później, w związku z rozszerzeniem działalności i sprawniejszym zarządzaniem, została administracyjnie podzielona na 2 spółki: Farmárik, s.r.o. - zaopatrzenie dla odbiorców hobbystycznych + produkcja własna przetworów owocowych i BOLEX, s.r.o. - dostawy maszyn dla klientów komercyjnych.

 

OFEROWANE PRZEZ NAS MASZYNY I WYPOSAŻENIE

Firmy Farmárik, s.r.o. i BOLEX, s.r.o. zapewniają dostawę maszyn, urządzeń, materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych w następujących obszarach:

 

Maszyny spożywcze

Sprzęt gastronomiczny

Automaty sprzedażowe

Urządzenia medyczne

Zaopatrzenie rolnicze

 

Niezależnie od tego, czy szukasz kompletnej linii produkcyjnej, czy tylko mniejszego pojedynczego urządzenia do swojej pracy, skontaktuj się z nami a my Ci pomożemy w wyborze odpowiedniego sprzętu. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem na Słowacji dla najbardziej zaawansowanych technicznie producentów w zakresie sprzętu do maszyn przemysłowych i spożywczych, automatów sprzedających i dozowników bag in box, sprzętu gastronomicznego i medycznego, w tym dostaw części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

 

 

 

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Strona korzysta z plików cookies. More info